20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

24-letni amator konopi indyjskich zatrzymany przez olsztyńską policję

Olsztyn24-letni amator konopi indyjskich zatrzymany przez olsztyńską policję

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze na posesji 24-latka znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany oraz krzewy konopi indyjskich. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpadli na trop 24-latka, który w jednym z domów na terenie gminy Łukta miał przechowywać znaczne ilości środków odurzających. W ubiegły wtorek (11.08.2020) policjanci weszli na teren posesji mężczyzny, gdzie w pobliżu domu zauważyli 9 krzewów konopi indyjskiej. Następnie w garażu i sypialni znaleźli zielony susz roślinny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 130 gramów marihuany. Materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy konopi innej niż włókniste, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane