fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Nagi mężczyzna goni dzika, który zabrał mu torbę z laptopem. W Olsztynie zawrzało

Kurier Extra Nagi mężczyzna goni dzika, który zabrał mu torbę z laptopem. W Olsztynie...

W Internecie zawrzało po opublikowaniu serii zdjęć nagiego mężczyzny goniącego dzika, który zabrał mu torbę z laptopem. Doszło jednak do dezinformacji w kwestii miejsca tego wydarzenia.

Wielu Internautów z naszego regionu było przekonanych, że sytuacja miała miejsce na plaży w Bartążku. Udało nam się ustalić, że do pogoni za dzikiem doszło na terenie Niemiec, koło Berlina. Co więcej, kilka dni po tej sytuacji, na tą samą plażę powróciło to samo stado dzików:

Sytuacja wyglądała komicznie, jednak oceniając całe wydarzenie z szerszego spektrum, można zauważyć, że dziki stały się utrapieniem nie tylko mieszkańców Olsztyna.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

2 KOMENTARZE

  1. Jakie utrapienie? Co za głupoty? Zwierzęta, także mają prawo do życia. Ludzie zabierają im miejsce do życia, a także ograniczają jedzenie. Wystarczy odrobina pomyślunku. Niestety, dla 99% społeczeństwa, jest to zbyt bolesne.

    5
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: