fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

19-latek znęcał się nad siostrą. Trafił na 2 miesiące do aresztu

Wiadomości 19-latek znęcał się nad siostrą. Trafił na 2 miesiące do aresztu

Pewien 19-latek dopuścił się zniszczenia wyposażenia jednej z działek ogrodowych. Straty opiewały na kwotę ponad 2 tys. złotych. Ponadto ten młody mężczyzna znęcał się nad swoją siostrą. Został zatrzymany przez policjantów.

Do zniszczenia mienia doszło na początku sierpnia 2020 roku. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci pracowali na miejscu zdarzenia. Zniszczeniu uległy przedmioty znajdujące się na jednej z działek ogrodowych w Giżycku. Sprawca m.in. spalił narzędzia ogrodowe, krzesła, żelazko, rozbił grill betonowy, zniszczył ule, dekoracje ogrodowe oraz rozbił szybę w altanie. Z miejsca został skradziony szpadel. Pokrzywdzony wycenił szkody na kwotę ponad 2 tys. złotych. Sprawę wyjaśniali policjanci.

Tego samego dnia funkcjonariusze otrzymali kolejne zgłoszenie, tym razem dotyczące przemocy w rodzinie. Rozmówczyni poinformowała, że brat się nad nią znęca, wyzywa ją, grozi pozbawieniem życia oraz niszczy wyposażenie domu. Na miejsce pojechał patrol policji. W mieszkaniu podczas rozmowy z kobietą funkcjonariusze zauważyli szpadel, który mógł pochodzić z kradzieży z ogródka działkowego. Po wykonaniu czynności okazało się, że szpadel faktycznie należy do właściciela działki ogrodowej, u którego doszło do zniszczenia mienia.

19-latek został zatrzymany w policyjnej celi. Usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz znęcania się nad siostrą. Sąd w Giżycku zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoKWP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Największy klub w Olsztynie ma niezwykłą ofertę: pijesz bez limitu

"Hookah club" w Olsztynie wystartował z nową, ekstremalnie opłacalną ofertą. "3 dni ucztowania" bez limitów. Jedyny taki Shisha Club w Olsztynie, a może i w...

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przeczytaj także: