fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 17 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Już od czwartku, będziesz mógł stać się udziałowcem Stomilu Olsztyn

Wiadomości Już od czwartku, będziesz mógł stać się udziałowcem Stomilu Olsztyn

Olsztyński klub piłkarski Stomil Olsztyn szuka inwestorów, możesz stać się jednym z nich, bo już od czwartku (13.08), do nabycia będą akcje Stomilu Olsztyn S.A.

Za pośrednictwem platformy Beesfund – która umożliwia Internautom stanie się akcjonariuszami – będzie można zainwestować w akcje Stomilu. Na profilu Stomilu Olsztyn S.A. na stronie Beesfund widnieje taka zapowiedź:

„Szanujemy tradycję, pamiętamy o historii, doceniamy to co jest tu i teraz ale z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość, bo wierzymy, że #najlepszeprzednami. 75 lat klubu Stomil Olsztyn to czas podsumowań, wspomnień chwil radości, triumfów. Jest to też jednak doskonały moment by zrobić krok do przodu i walczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne, tak aby każdy dzień mógł być coraz lepszy i przynosił nam powody do radości i dumy.

Przeszłość – nie zapominamy o legendach tego klubu, Ekstraklasie, pełnym stadionie.
Teraźniejszość – nowy właściciel, wyższe cele, nowe rozdanie.
Przyszłość – młodzież, akademia, NAJWYŻSZE CELE

Już wkrótce zaprosimy Was do dołączenia do drużyny biało-niebieskich. Nie tylko na trybunach, nie tylko w Waszych domach i przed odbiornikami, ale również jako nasi inwestorzy i partnerzy. Razem będziemy kształtowali przyszłość naszego klubu.

Start kampanii 13-ego sierpnia, o godzinie 10.00.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x