fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 28 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Już od czwartku, będziesz mógł stać się udziałowcem Stomilu Olsztyn

Wiadomości Już od czwartku, będziesz mógł stać się udziałowcem Stomilu Olsztyn

Olsztyński klub piłkarski Stomil Olsztyn szuka inwestorów, możesz stać się jednym z nich, bo już od czwartku (13.08), do nabycia będą akcje Stomilu Olsztyn S.A.

Za pośrednictwem platformy Beesfund – która umożliwia Internautom stanie się akcjonariuszami – będzie można zainwestować w akcje Stomilu. Na profilu Stomilu Olsztyn S.A. na stronie Beesfund widnieje taka zapowiedź:

„Szanujemy tradycję, pamiętamy o historii, doceniamy to co jest tu i teraz ale z optymizmem i nadzieją patrzymy w przyszłość, bo wierzymy, że #najlepszeprzednami. 75 lat klubu Stomil Olsztyn to czas podsumowań, wspomnień chwil radości, triumfów. Jest to też jednak doskonały moment by zrobić krok do przodu i walczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne, tak aby każdy dzień mógł być coraz lepszy i przynosił nam powody do radości i dumy.

Przeszłość – nie zapominamy o legendach tego klubu, Ekstraklasie, pełnym stadionie.
Teraźniejszość – nowy właściciel, wyższe cele, nowe rozdanie.
Przyszłość – młodzież, akademia, NAJWYŻSZE CELE

Już wkrótce zaprosimy Was do dołączenia do drużyny biało-niebieskich. Nie tylko na trybunach, nie tylko w Waszych domach i przed odbiornikami, ale również jako nasi inwestorzy i partnerzy. Razem będziemy kształtowali przyszłość naszego klubu.

Start kampanii 13-ego sierpnia, o godzinie 10.00.

 

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: