fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 21 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ich dom spłonął doszczętnie, potrzebna jest pomoc

Wiadomości Ich dom spłonął doszczętnie, potrzebna jest pomoc

W czwartek (06.08) doszło do pożaru w miejscowości Witowo. Spłonął dom państwa Bielskich. Pomóżmy im wspólnie stanąć na nogi.

O trzy godzinnym pożarze, który strawił dom w Witowie, pisaliśmy tutaj: Zapłonął dom jednorodzinny, działania trwały 3 godziny.

Uruchomiono zbiórkę na odbudowę ich domu:

19 lat temu Panu Leszkowi Bielskiemu zmarła żona, pozostał sam z trudem wychowania siedmiorga dzieci gdzie najmłodsze z pociech miało 8 miesięcy. Pomimo wielu trudności losu i ciężkiej pracy Pana Leszka rodzina nie została rozdzielona.

Dnia 6 sierpnia 2020 roku ok. 2 w nocy doszło do pożaru , a pies który poczuł zagrożenie i rozpaczliwym wyciem obudził rodzinę z pewnością uratował im życie.

Dom w którym mieszkali został doszczętnie zniszczony, rodzina straciła cały dobytek swojego życia, posiadają niewielkie gospodarstwo rolne z inwentarzem, potrzebna jest każda pomoc, dlatego zbieramy pieniądze aby mogli odbudować dom i zacząć nowe życie” – czytamy na stronie zbiórki.

Link do zrzutki: TUTAJ.

Liczy się każda wpłata.


Ich dom spłonął doszczętnie, potrzebna jest pomoc

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: