fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 29 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zapłonął dom jednorodzinny, działania trwały 3 godziny

Wiadomości Zapłonął dom jednorodzinny, działania trwały 3 godziny

W czwartek nad ranem (06.08) doszło do zapalenia się domu jednorodzinnego. W środku były 4 osoby.

Pożar miał miejsce na terenie miejscowości Witowo. Zgłoszenie wpłynęło o 01.54. Dotyczyło domu jednorodzinnego, który zaczął się palić:

„Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że ma miejsce pożar poddasza budynku jednorodzinnego” – relacjonuje kpt. Łukasz Wróblewski z KPPSP w Szczytnie. – „Pożar powstał w jednym z pomieszczeń na parterze i przeniósł się na poddasze oraz dach. W chwili wybuchu pożaru w budynku znajdowały się cztery osoby”.

Mieszkańcy budynku opuścili go jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów. Na miejscu pracowały trzy zastępy JRG Szczytno, zastęp OSP Nowy Dwór, OSP Jedwabno, OSP Szuć.

Działania prowadzono do godziny 4:53 nad ranem. Spłonęła duża część dachu i poddasza, zalana została piwnica oraz strop. Straty wyceniono na ok. 350 tys. zł. Nie ustalono przyczyny wybuchu pożaru.

 

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: