fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 21 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Zapłonął dom jednorodzinny, działania trwały 3 godziny

Wiadomości Zapłonął dom jednorodzinny, działania trwały 3 godziny

W czwartek nad ranem (06.08) doszło do zapalenia się domu jednorodzinnego. W środku były 4 osoby.

Pożar miał miejsce na terenie miejscowości Witowo. Zgłoszenie wpłynęło o 01.54. Dotyczyło domu jednorodzinnego, który zaczął się palić:

„Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że ma miejsce pożar poddasza budynku jednorodzinnego” – relacjonuje kpt. Łukasz Wróblewski z KPPSP w Szczytnie. – „Pożar powstał w jednym z pomieszczeń na parterze i przeniósł się na poddasze oraz dach. W chwili wybuchu pożaru w budynku znajdowały się cztery osoby”.

Mieszkańcy budynku opuścili go jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów. Na miejscu pracowały trzy zastępy JRG Szczytno, zastęp OSP Nowy Dwór, OSP Jedwabno, OSP Szuć.

Działania prowadzono do godziny 4:53 nad ranem. Spłonęła duża część dachu i poddasza, zalana została piwnica oraz strop. Straty wyceniono na ok. 350 tys. zł. Nie ustalono przyczyny wybuchu pożaru.

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x