fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

Materiał zewnętrzny Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już...

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym mieście budując dwa osiedla mieszkaniowe, wspomniane Libero i Panorama – które jest w fazie przygotowania. Dziennikarzom podczas eventu udostępniono dwa pokazowe mieszkania, jedno 37,4 m² na parterze z niewielkim, ale ustawnym ogródkiem i 76,5 m² mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z obszernym salonem i okazałym tarasem.

Przedstawiciele działu handlowego Budlex oprowadzali media po budynku i prezentowali mieszkania. Cytując jednego ze zwiedzających, „…od pierwszych kroków w budynku czuć wielkomiejski sznyt”. Wysoki standard wykończenia daje o sobie znać w postaci
szerokich, przestronnych holi z nastrojową muzyką i przyjemnym zapachem w klatkach schodowych. Wielu z pewnością by zaprzeczyło jakoby ma to znaczenie, jednak w połączeniu ze stylowymi ścianami i posadzkami wykończonymi winylem całość tworzy elegancki zarazem kameralny klimat.

Firma Budlex objęła pozycję lidera w kwestii standardów na olsztyńskim rynku deweloperskim. Ciche windy przywoływane z mieszkania, rolety na parterze, duże przeszklenia to tylko niektóre z zalet nowej inwestycji.

Według mieszkańców do największych atutów osiedla Libero poza ww. należą bliskość terenów zielonych, duży nowoczesny park jordanowski z wieloma atrakcjami dla dzieci, oraz planowana linia tramwajowa, która dodatkowo poprawi komunikację. Wszyscy mieszkańcy zadeklarowali, że miejsce jest obecnie dobrze skomunikowane i cieszą się z obecności okolicznych sklepów i galerii handlowych. Niektórzy wskazywali, że ich pociechy będą miały niezwykle blisko do placówek edukacyjnych. Zarówno liceum jak i szkoła podstawowa są najbliższym sąsiedztwie.

Sobotni piknik upłynął w znakomitej atmosferze, Budlex zapewnił moc atrakcji. W strefie zieleni zorganizowano m.in animacje dla najmłodszych, warsztaty tworzenia domków dla owadów. Pojawiła się też strefa VR wirtualnej rzeczywistości, na co dzień używana w olsztyńskim biurze sprzedaży do demonstracji mieszkań.

Wszyscy mieszkańcy są zgodni- tego rodzaju wydarzenia dla przyszłych mieszkańców to świetna inicjatywa. W luźnej i radosnej atmosferze, ale jednak z zachowaniem bezpieczeństwa zawierały się pierwsze sąsiedzkie znajomości.

Organizator zapewnił stanowisko do dezynfekcji, firmowe maseczki, obowiązywała lista gości, każdy z uczestników podpisał stosowną deklaracje dot. stanu zdrowia.

Weekndowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany Weekndowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany Weekndowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddanyWeekndowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x