fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Pod ratuszem będzie spotkanie osób solidaryzujących się z zatrzymanymi działaczkami LGBT+ w Warszawie

Wiadomości Pod ratuszem będzie spotkanie osób solidaryzujących się z zatrzymanymi działaczkami LGBT+ w...

W poniedziałek (10.08) o godzinie 19.00 pod olsztyńskim ratuszem będzie miało miejsce spotkanie osób solidaryzujących się z zatrzymanymi działaczkami LGBT+ w Warszawie.

„Osoby LGBT+ zawsze protestowały w sposób pokojowy, cierpliwie domagając się swoich praw. Od dwóch lat ich sytuacja znacznie się pogorszyła. Doświadczały wzmożonej agresji: codziennej homofobii, przemocy na Marszu Równości w Białymstoku, gminy zaczęły przyjmować uchwały anty-LGBT i Samorządowe Karty Praw Rodzin, a sam prezydent Polski powiedział, że nie są ludźmi – a ideologią. Przez te dwa lata narracja przedstawiająca ich jako pedofilii i degeneratów doprowadziła do tego, że wczoraj podczas zatrzymywania Margot, obecne przy tym osoby LGBT+ oraz ich sojuszniczki i sojusznicy powiedziały/li DOŚĆ.” – czytamy na profilu wydarzenia.

Organizatorem demonstracji jest Olsztyński Marsz Równości wraz z Razem Warmińsko-Mazurskie. Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/977535435993063

Spotkanie będzie miało miejsce pod ratuszem, obowiązują następujące reguły związane z uczestnictwem:

– zasłaniać usta i nos (maseczką lub przyłbicą),
– trzymać 2-metrowy dystans od osób, z którymi nie dzielicie gospodarstwa domowego.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

8 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


8 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

8
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x