fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 3 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W Olsztynie powstał pierwszy i jedyny taki w Polsce tor do sportów wodnych

Nad zatoką Miłą w Olsztynie, powstał pierwszy i jedyny taki w Polsce tor do sportów wodnych wykorzystujący fotowoltaiczną instalację, w pełni przyjazną dla środowiska.

O parku sportów i zabaw wodnych, Nice Bay, pisaliśmy wam w czerwcu tutaj: Nice Bay to jedyne miejsce w Olsztynie z takim klimatem. Poczuj się jak w Kalifornii i odpocznij nad wodą. Teraz, miejsce to staje się jeszcze bardziej wyjątkowe, gdyż jest w pełni ekologiczne.

Dzięki zastosowaniu technologii fotowoltaiczne – czyli takiej, która pozwala przetwarzać światło słoneczne na energię elektryczną – Nice Bay stało się pierwszym takim parkiem w Polsce, napędzanym w ten sposób. Jest to rewolucja dla sportów wodnych takich jak wakeboarding. O przełomowym wykorzystaniu ekologicznej technologii w Olsztynie mówią już także media ogólnopolskie, gdyż 11 lipca w ramach materiału pogodowego w Pytaniu na Śniadanie, odwiedzono właśnie Nice Bay nad zatoką Miłą.

W Olsztynie powstał pierwszy i jedyny taki w Polsce tor do sportów wodnych

Właściciel toru – Michał Gospodarski – z dumą przyznaje, że jego tor jest „samowystarczalny i ekonomiczny” co czyni go jednym takim w kraju i prawdopodobnie na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...