fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 6 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Nice Bay to jedyne miejsce w Olsztynie z takim klimatem. Poczuj się jak w Kalifornii i odpocznij nad wodą

Wygłodniali wodnej rozrywki przez duże R? Wbijajcie do wakeparku Nice Bay nad zatoką Miłą w Olsztynie.

Wakaboard, partyboat, deski SUP – to tylko część sprzętu pływającego, który macie do dyspozycji w Nice Bay – wakeparku, któremu szefują Mikołaj Pszczółkowski i Michał Gospodarski, który już na stałe wpisał się w krajobraz rozrywkowy miasta.

W Nice Bay zaczął się nowy sezon, a przymusowy lockdown sprawił, że Olsztynianie tłumnie wylegli na ulice spragnieni rozrywek duchowych i cielesnych. Dlatego wakepark kusi najwymyślniejszą flotą, którą możecie wypożyczyć i zabawić się nad wodą.

Tor do wakeboardu – idealne miejsce, żeby zacząć przygodę z tą formą aktywności. Regulacja prędkości, opieka instruktora i około 400 metrów wyciągu! Kombinacja tych zalet pozwala na płynne wejście w świat sportów wodnych.

Deski SUP – to rozwiązanie dla tych, którzy ze strachu nie mogą spojrzeć na wakeboard. Spokojne przemieszczanie się z wiosłem w ręku, to aktywność dla indywidualistów, ale i grup. Olsztyn z perspektywy deski SUP wygląda inaczej.

e-Foil – Kosmiczne rozwiązanie, które uniesie cię nad wodę. Surfujący na takiej desce wygląda, jakby lewitował kilkadziesiąt centymetrów nad wodą, poruszając się nawet z prędkością 40 km/h. Deska e-Foil musi budzić zazdrość Q, który przygotowywał Bondowi wszystkie zabawki słynnego agenta.

Partyboat – Odpowiedź na potrzeby leniwców i imprezowiczów. Pływająca platforma, zadaszona, dzięki czemu można skryć się w cieniu i chłeptać napoje, leżąc na leżakach. To dobre miejsce, żeby w niebanalnej atmosferze spędzić czas ze znajomymi.

Wakepark to nie tylko wariactwa na wodzie, ale zaplecze lądowe, w którym znajdziemy Strefę Chillout z trybuną, z której można obserwować szalejących na jeziorze. W gastrobar czeka nas wyżerka i burgery serwowane z przepysznej wołowiny.

W Nice Bay można zorganizować wieczory panieńskie/kawalerskie, spotkania integracyjne – możliwości są nieograniczone. O tym, że warto zabawić w olsztyńskim wakeparku może świadczyć też rekomendacja gwiazd, bo na wodne szaleństwa skusili się tutaj m.in. Michał Koterski czy Rafał Maserak.

Jednak prawdziwym hitem, wpisującym Nice Bay w krajobraz Olsztyna jako miasta-ogrodu przyjaznego naturze, będzie kwestia zasilania tego miejsca rozrywki. Właściciele Nice Bay zapowiadają bowiem, że już wkrótce będzie to pierwszy w Polsce wakepark, którego obsługa elektryczna będzie pochodzić z odnawialnych źródeł energii. Do zasilania parku zostanie użyta instalacja fotowoltaiczna!

Atrakcje można rezerwować on-line na stronie wakeparku. Płatność kartą lub gotówką.

Wbijajcie!

www.nicebay.pl
www.facebook.com/nicebay
+48 725 170 619
+48 696 022 641

[email protected]
ul.Miła 3, 10-852 Olsztyn

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...