fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 15 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Casting dla statystów do międzynarodowego serialu „Mazurskie Tajemnice”

Do zdjęć nowego niemiecko – polskiego serialu kryminalnego „Mazury Tajemnice” dla niemieckiej telewizji ARD poszukujemy zróżnicowanej obsady: kobiet i mężczyzn którzy wystąpią w charakterze statystów. Zdjęcia będą realizowane wokół miast Olsztyn, Szczytno i Pasym. Każdy w grupie wiekowej od 8 do 80 lat będzie mile widziany.

W filmie nie zabraknie mrocznych tajemnic i smutnych powrotów do rodzinnych korzeni. Lokalny inspektor policji Leon Pawlak spotka na swojej drodze kryminalistkę berlińskiej policji – ekscentryczną dr Viktorię Wex. Na tle imponującego Pojezierza Mazurskiego, polskie życie codzienne spotyka się z niemiecką mentalnością. Śledczy Viktoria Wex i Leon Pawlak wchodzą w labirynt więzi rodzinnych i zbrodni w regionie pełnym bogatej tradycji i kultury, który jest nieporównywalny z żadnym innym miejscem.

„Masuren-Krimi” to serial dla niemieckiego nadawcy publicznego ARD „Das Erste”. W 90 minutowych odcinkach, międzynarodowy zespół śledczych łączy siły, aby rozwiązać napięte, wzruszające i złożone sprawy. „Masuren-Krimi” jest produkowany przez H&V Entertainment we współpracy z Tempus Film w imieniu of Degeto Film GmbH.

W rolach głównych wystąpią: Claudia Eisinger & Sebastian Hülk oraz kilkudziesięciu polskich aktorów. Reżyserią zajmie się Anno Saul.

Na wszystkich chętnych, chcących znaleźć się na planie filmowym czekamy w:
Olsztynie (25.07) godzina 10.00 – 18.00 MOK Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 3
Szczytnie (26.07) godzina 10.00 – 18.00 MDK Szczytno ul. Polska 12
Pasymiu (27.07) godzina 10.00 – 18.00 Szkoła Podstawowa ul. Ogrodowa 1

Organizatorem castingu jest www.studioabm.com.pl
Producenci filmu: www.hv-entertainment.com , www.odeonfilm.de oraz www.tempusfilm.com

Casting dla statystów do międzynarodowego serialu „Mazurskie Tajemnice”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...