fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 4 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

„Piorun” straszy mieszkańców? „Groził mnie i mojej rodzinie śmiercią i podpaleniem”

Podobno po alkoholu straszy swoich sąsiadów, grozi im i ich wyzywa. Od marca policja interweniowała w tej sprawie 50 razy.

34-letni Grzegorz zwany „Piorunem” ponoć nie daje żyć swoim sąsiadom z bloku przy ul. Niepodległości w Biskupcu.

„Groził mnie i mojej rodzinie śmiercią i podpaleniem” – mówi z przerażeniem jedna z mieszkanek bloku.

Policja interweniuje tam prawie codziennie, jednak nie mają podstaw do zatrzymania mężczyzny. On sam, twierdzi, że sąsiedzi się na niego uwzięli:

„Nie wiem, czemu mnie pomawiają, nic im nie zrobiłem. Ostatnio miałem wjazd na chatę, bo sąsiadka zleciła moje pobicie. Właśnie wyszedłem ze szpitala. Siłą chcą mnie wyrzucić z mieszkania”

Burmistrz Biskupca jest świadomy tej sytuacji i zapowiedział rozwiązanie jej, jak tylko znajdzie się nowe, wolne lokum dla „Pioruna”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...