fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 5 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na LPG

Wiadomości Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na...

Mieszkańcy ul. Paukszty przerazili się gdy usłyszeli charakterystyczne syczenie i poczuli gaz w swoim domu. Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że ich sąsiad postanowił opróżnić starą, nieużywaną już butlę na LPG.

Domownicy przestraszyli się w obawie o potencjalne uszkodzenie instalacji gazowej w domu i postanowili zadzwonić po pomoc. Mężczyzna, który opróżniał w tym czasie butlę gazową, był prawdopodobnie na zewnątrz, przed swoim garażem i stąd jego sąsiedzi mogli słyszeć ulatniający się gaz. Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie gazowe.

Staż poinformowała, że nikomu się nic nie stało.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na LPG Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na LPG Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na LPG Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na LPG Zadzwonili po straż pożarną. Okazało się, że sąsiad opróżnił starą butlę na LPG

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x