-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Groził olsztynianom siekierą i nożem

WiadomościGroził olsztynianom siekierą i nożem

Agresywny 19-latek został zatrzymany przez olsztyńskich policjantów. Odpowie nie tylko za groźby, ale też za zniszczenie mienia i usiłowanie potrącenia autem dwóch osób. Zastosowano wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. 

reklama

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 19-letniego Patryka B. po tym, jak kilka godzin wcześniej na osiedlu Dajtki, jadąc osobowym peugeotem, próbował potrącić dwie osoby. Tego samego dnia jednej z nich oraz innemu mieszkańcowi miasta groził pozbawieniem życia.

Mężczyzna kilkanaście dni wcześniej usłyszał cztery zarzuty za groźby karalne wobec jednej z tych kobiet i trojga innych mieszkańców Olsztyna. Jako argumentu 19-latek używał wtedy siekiery i noża – relacjonują funkcjonariusze KMP Olsztyn. – Patryk B. odpowie również za to, że próbował groźbami wywrzeć wpływ na dwóch świadkach, którzy złożyli wcześniej wyjaśnienia na komendzie policji.

reklama

Mężczyzna usłyszał łącznie osiem zarzutów. Wczoraj na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Olsztynie zastosował wobec 19-latka tymczasowy areszt, do którego mężczyzna już trafił. Za przestępstwa, których się dopuścił, może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Karetki jeżdżą ponad 13 razy częściej, niż wczoraj
reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
21 grudnia 2015 05:27

Jakie dajtki teraz spokojne bez niego…. z daleka bylo slychac ten psychiczny smiech… odizolowac od spoleczenstwa albo uspic go

dar
19 grudnia 2015 23:10

Pojeb trzeba izolowacnie ma wyjscia

Popularne

Sam komendant wojewódzki jest zdumiony. Zaczyna się odradzać bardzo złe zjawisko