fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 3 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Groził olsztynianom siekierą i nożem

Wiadomości Groził olsztynianom siekierą i nożem

Agresywny 19-latek został zatrzymany przez olsztyńskich policjantów. Odpowie nie tylko za groźby, ale też za zniszczenie mienia i usiłowanie potrącenia autem dwóch osób. Zastosowano wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. 

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 19-letniego Patryka B. po tym, jak kilka godzin wcześniej na osiedlu Dajtki, jadąc osobowym peugeotem, próbował potrącić dwie osoby. Tego samego dnia jednej z nich oraz innemu mieszkańcowi miasta groził pozbawieniem życia.

Mężczyzna kilkanaście dni wcześniej usłyszał cztery zarzuty za groźby karalne wobec jednej z tych kobiet i trojga innych mieszkańców Olsztyna. Jako argumentu 19-latek używał wtedy siekiery i noża – relacjonują funkcjonariusze KMP Olsztyn. – Patryk B. odpowie również za to, że próbował groźbami wywrzeć wpływ na dwóch świadkach, którzy złożyli wcześniej wyjaśnienia na komendzie policji.

Mężczyzna usłyszał łącznie osiem zarzutów. Wczoraj na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Olsztynie zastosował wobec 19-latka tymczasowy areszt, do którego mężczyzna już trafił. Za przestępstwa, których się dopuścił, może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x