24 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Niefrasobliwy petent groził pozbawienia życia urzędników

SzczytnoNiefrasobliwy petent groził pozbawienia życia urzędników

Niefrasobliwy petent odwiedził Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczytnie. Mężczyzna miał własną wizję udzielania mu pomocy przez ośrodek. Z uwagi na fakt niekwalifikowania się do udzielenia mu pomocy w takiej formie jakiej żądał, stał się bardzo agresywny wobec pracowników socjalnych. Kierował pod ich adresem groźby pozbawienia życia, za co został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Za swoje nieodpowiedni zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

reklama

W czwartek (20.08.2020) do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczytnie przybył petent, który podczas wejścia do budynku dobijał się do drzwi, które były otwarte. Jego żądania dotyczyły wydania mu zasiłku pieniężnego, który mężczyźnie nie przysługiwał. Informacja ta wzbudziła w nim przypływ agresji, którą „wyładował” na pracownicach ośrodka pomocy społecznej.

Dodatkowo mężczyzna nie pohamował przypływu agresji i zaczął wygrażać się, że pozabija kobiety. Na miejsce został wezwany patrol policji, gdyż nie ma społecznego i prawnego przyzwolenia na takie zachowanie i każdy dorosły człowiek jest odpowiedzialny za swoje słowa i czyny.

reklama

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wyczuli zapach alkoholu od 63-letniego mieszkańca Szczytna, który nadal krzyczał i zachowywał się bardzo agresywnie. W związku z kierowaniem gróźb karalnych mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Jego zachowanie i wypowiadane słowa będą ocenione przez sąd, który zadecyduje o dalszym losie niefrasobliwego petenta.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia