fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

70-latka ulicą Partyzantów jechała pod prąd. Zobacz co zrobiła potem

reklama

Mandatem karny ukarana została pewna 70-latka, która na początku czerwca b.r. osobowym mercedesem, ulicą Partyzantów jechała pod prąd.

Miejsce zdarzenia objęte było zasięgiem kamer monitoringu, na podstawie którego szybko ustalono pojazd oraz kierującą, która pomyliła kierunki jazdy. Jak sama stwierdziła, wyjeżdżając z ul. M. Curie-Skłodowskiej zagapiła się i zamiast skręcić w prawo jak nakazywały znaki to wykonała manewr skrętu w lewo wjeżdżając tym samym pod prąd na ul. Partyzantów. Na szczęście w chwili wykonywania niebezpiecznego manewru, na ul. Partyzantów nie było innych uczestników ruchu drogowego. Pojazdy, które poruszały się ul. Partyzantów z bezpiecznej odległości zauważyły nietypowe zachowanie kierującej mercedesem i zatrzymały się, aby 70-latka mogła bezpiecznie zawrócić i kontynuować dalszą jazdę – tym razem zgodnie z kierunkiem ruchu.

Przeczytaj także:

reklama

reklama
źródłoKMP Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: