fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 6 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ruch tramwajowy wstrzymany, bo dziki ryły torowisko

Czy jeszcze coś może zdziwić mieszkańców Olsztyna jeżeli chodzi o sytuacje związane z dzikami? Okazuje się, że tak. Tym razem zwierzęta wybrały sobie torowisko jako miejsce poszukiwania pożywienia. Oczywiście nie miały one pojęcia gdzie ryją glebę wykopując robaki, ale uświadomił im to zniecierpliwiony pasażer. Tramwaj musiał się zatrzymać, a sygnały dźwiękowe nie płoszą dzików. – Pan który spieszył się na tramwaj, wypłoszył je kurtką, wsiadł do tramwaju i kierowca mógł ruszyć. – zrelacjonował nam autor nagrania zakończenie tej historii. 

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

10 KOMENTARZE

 1. Olsztyn więc dzikiem stoi! Może pora pomyśleć już o zmianie herbu miasta? Wojewódzkiego miasta. Jeśli już tak bardzo porównujemy się do Niemiec, to może faktycznie warto pewne wzorce zachowań od nich przejąć: https://podroze.onet.pl/aktualnosci/niemcy-pijany-szop-pracz-zastrzelony-na-jarmarku-bozonarodzeniowym/yqwvhlr .
  Kornika nie wolno zwalczać bo to przyjaciel puszczy, dzików nie wolno ograniczać, bo to słodziutkie świnki. Zaraz się okaże że stonka ziemniaczana, bielinek kapustnik czy norka amerykańska to też stworzenia boże i to populację człowieka trzeba ograniczać. Ci sami albo podobni im mędrcy bronią teorii płaskiej ziemi, szkodliwości szczepień czy doszukiwania się przyczyn obecnej pandemii we wprowadzeniu sieci 5G. Zabobon i zaklinanie rzeczywistości szerzy się w nieprawdopodobnym tempie! Przy takich postawach nawiedzonych idiotów jesień średniowiecza wydaje się okresem bujnego rozwoju wiedzy i nauki a ortodoksyjni muzułmańscy ideolodzy stają się piewcami postępu w XXI w. O tempora o mores….

  4
  2
 2. Może by tak tramwaje przenieść do lasu? 🙂 tam nie będą do niego strzelać „myśliwi” jak do dzików? 🙂 natury nie oszukasz, zabrali im teren gdzie żerowały.

  2
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...

Miliardy na wsparcie przedsiębiorców i ochronę miejsc pracy

Już ok. 2,6 miliarda złotych trafiło do przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego w ramach tarcz wspierających przedsiębiorców – antykryzysowej, finansowej i pomocowej. – Sama tarcza...