fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 17 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego

Wiadomości Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił...

Do rozróby doszło w poniedziałek (22.06) na ul. Kasprowicza w Olsztynie.  Wieczorem oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o grupie awanturujących się osób.

Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole, których funkcjonariusze wylegitymowali 3 osoby. Reszta uczestników zbiegła na widok policji. – W trakcie czynności okazało się, że jeden z uczestników interwencji – 21-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego. – poinformował nas sierż. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Według świadków zdarzenia takie incydenty w tamtej okolicy są dosyć powszechne.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego Bójka kilkunastu osób na Zatorzu. Jeden z mężczyzn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x