19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Uratowano życie 87-latce, na którą przewróciła się komoda

WiadomościUratowano życie 87-latce, na którą przewróciła się komoda

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i czujności sąsiadów uratowano życie 87-latce, na którą przewróciła się komoda – podała w czwartek warmińsko-mazurska policja. Samotnie mieszkająca seniorka została przygnieciona i nie mogła się samodzielnie uwolnić.

reklama

Jak poinformowała asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji, przebywająca sama w mieszkaniu seniorka z Lubawy próbowała wstać w nocy z łóżka i została przygnieciona komodą. Wołania o pomoc usłyszeli sąsiedzi, którzy wezwali policję.

“Kobieta krzyczała, że została przygnieciona szafą i na pewno tu zginie. Policjanci przybyli na miejsce w trybie alarmowym. Wiedzieli, że istnieje poważne zagrożenie życia. Dlatego zdecydowali się wyważyć drzwi do mieszkania” – mówiła.

reklama

Funkcjonariusze uwolnili starszą panią spod przewróconego mebla i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Na miejsce przyjechali też ratownicy medyczni, którzy przetransportowali kobietę karetką do szpitala. “Dzięki szybkiej reakcji policjantów i czujności sąsiadów 87-latka żyje” – podsumowała policja.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane