15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Remonty olsztyńskich ulic. Miejscami utrudnienia w ruchu

OlsztynRemonty olsztyńskich ulic. Miejscami utrudnienia w ruchu

Drogowcy rozpoczynają cząstkowe remonty na drogach w Olsztynie. Przez kilka dni w niektórych miejscach trzeba się będzie liczyć z utrudnieniami i wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

reklama

Olsztyński Zarząd Dróg Zieleni i Transportu podaje dokładny terminarz najbliższych drogowych remontów w mieście:

– we wtorek, 15 grudnia, rozpocznie się remont nawierzchni ulicy Lubelskie tuż przed granicą administracyjną Olsztyna. Najpierw prowadzone będą prace związane z frezowaniem starego asfaltu, w środę natomiast będzie układana nowa masa bitumiczna;

reklama

– w środę, 16 grudnia, roboty drogowe będą prowadzone na skrzyżowaniu ulic Wilczyńskiego i Krasickiego. Prace potrwają trzy dni (do piątku, 18 grudnia). Jako pierwszy będzie remontowany około 40-metrowy odcinek ul. Krasickiego w kierunku skrzyżowania z Wilczyńskiego. Później prace przeniosą się w obręb skrzyżowania i prawoskrętu z Wilczyńskiego w Krasickiego. Następnie asfalt będzie wymieniany na 50-metrowym odcinku ul. Krasickiego tuż za przystankiem komunikacji miejskiej (przystanek „Boenigka”).

– na czwartek, 17 grudnia, zaplanowano remont nawierzchni jezdni ul. Zientary-Malewskiej na leśnym odcinku drogi tuż za zabudowaniami osiedla Zielona Górka;

– w piątek i sobotę, 18 i 19 grudnia, prowadzone będą prace remontowe na leśnym odcinku al. Wojska Polskiego.

reklama

UWAGA! Wszędzie w wymienionych lokalizacjach wystąpią zawężenia jezdni i, co za tym idzie, utrudnienia w ruchu. Ruch będzie odbywał się wahadłowo i będzie kierowany przez sygnalistów.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ana
15 grudnia 2015 15:30

No w tym roku już nie ? Ale zmiany widać gdzie indziej i drogowców również;)

Marcin
15 grudnia 2015 14:50

Partyzantow kiedys doczeka sie remontu? ?

Polecane