fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 21 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

27-latek bez prawa jazdy zginął w wypadku. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli

Wiadomości 27-latek bez prawa jazdy zginął w wypadku. Mężczyzna nie zatrzymał się do...

Prokuratura wyjaśnia okoliczności wypadku w Pasłęku, w którym w niedzielę wieczorem zginął 27-letni kierowca. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Według policji nie miał prawa jazdy.

Jak poinformował w poniedziałek kom. Krzysztof Nowacki z elbląskiej policji, kierujący osobową hondą mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Pasłęku. Według funkcjonariuszy, którzy zmierzyli mu prędkość, jechał 97 km/h w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Kierowca oddalił się w kierunku trasy S7. Policjanci, którzy za nim pojechali, natknęli się na auto rozbite na przydrożnym drzewie. Do wypadku doszło na ul. Bohaterów Westerplatte, tj. na rogatkach miasta.

27-latek prawdopodobnie na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. Zginął na miejscu. „Z policyjnej bazy danych wynika, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem” – powiedział kom. Nowacki.

Okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśnia elbląska prokuratura.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: