fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 29 listopada, 2022
reklama

Zaginął 79-letni mieszkaniec Olsztyna – Czesław Komor

WiadomościZaginął 79-letni mieszkaniec Olsztyna – Czesław Komor

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci prowadzą poszukiwania za zaginionym Czesławem Komor. Mężczyzna wczoraj wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 79-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zaginął 79-letni mieszkaniec Olsztyna – Czesław Komor. Wczoraj (08.06.2020) wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany wczoraj na osiedlu Zatorze w Olsztynie. Jest to szczupły mężczyzna o jasnych włosach, mający 180 cm wzrostu. W chwili zaginięcia Czesław Komor ubrany był w beżową kurtkę, czarne spodnie, jasną koszulkę, czarną maseczkę ochronną oraz brązowe buty.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 89 522 34 24.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze