fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 13 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ostry dyżur prawniczy u poseł Iwony Arent – edycja 2. Restrukturyzacja i Upadłość

Nie dysponujemy jeszcze szczepionką na koronawirusa. Kolejna tarcza antykryzysowa daje nam jednak nowe „lekarstwo” na problemy finansowe wielu ofiar koronawirusa.

Od 24 marca obowiązuje nowe prawo o upadłości konsumenckiej. Co ważne – osoby zadłużone, prowadzące działalność gospodarczą będą traktowane w taki sam sposób jak „zwykli” konsumenci. Upadłość konsumencka to najtańszy cywilizowany sposób na zakończenia działalności czy też uwolnienie się od „garbu” długów.

Dla przedsiębiorców, którzy nie chcą „uśmiercać” swoich firm i czują siłę na dalszą walkę o pozostanie na rynku, w tarczy antykryzysowej zaproponowano nowe, rewolucyjne rozwiązania – restrukturyzacja w dobie kryzysu.

Tarcza 3.0 likwiduje dotychczasowe bariery przeprowadzania restrukturyzacji – przewlekłość postępowań sądowych oraz ogromne koszty opłat sądowych i wynagrodzenia doradców restrukturyzacyjnych. Teraz tańszy doradca „od ręki” samodzielnie otworzy postępowanie restrukturyzacyjne, zawiesi wszystkie toczące się postępowania egzekucyjne i spróbuje przekonać wierzycieli do zawarcia układu z dłużnikiem. Rola sądu ograniczy się jedynie do jego formalnego zatwierdzenia.

W związku z licznymi pytaniami oraz prośbami o pomoc w zakresie rozwiązania problemów finansowych w dobie kryzysu jest kontynuowany „Ostry dyżur prawniczy” przy biurze poselskim Poseł Iwony Arent.

Podczas dyżuru prawnicy renomowanej olsztyńskiej Kancelarii Radcy Prawnego Lecha Obary telefonicznie będą odpowiadać na pytania lokalnych
przedsiębiorców związane z restrukturyzacją i upadłością po nowemu.

Zainteresowane osoby mogą kontaktować się telefonicznie w dniu 29 maja 2020 r. (tj. piątek) w godzinach od 12:00-14:00 pod numerami telefonu:

• 665-677-488 (restrukturyzacja)
• 601-550-931 (upadłość)
• 723-300-370 (upadłość)

Poradnictwo w ramach „Ostrego dyżuru prawniczego” jest nieodpłatne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...