3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Dachowanie na ul. Krasickiego. Nagranie z ITS

WiadomościDachowanie na ul. Krasickiego. Nagranie z ITS

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem dwóch aut osobowych doszło na ul. Krasickiego w Olsztynie. Jeden z pojazdów na skutek zderzenia dachował i zatrzymał się dopiero po kilkunastu metrach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach kierowców. Po zdarzeniu zablokowany został jeden pas ruchu. Policjanci sprawcy kolizji zatrzymali prawo jazdy.

reklama

Dziś (26.05.2020) przed godziną 10:00 na skrzyżowaniu ulic Krasickiego/Barcza miała miejsce groźnie wyglądająca kolizja drogowa. W zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe – Citroen oraz Skoda, którymi podróżowały dwie osoby. Jak ustalili pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z olsztyńskiej drogówki, odpowiedzialna za zdarzenie drogowe była 64-letnia kierująca osobowym citroenem, która nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu, jadącemu ul. Krasickiego w kierunku ul. Synów Pułku 32-letniemu kierowcy osobowej skody. Na skutek uderzenia, auto kierowane przez 32-latka przewróciło się na dach i zatrzymało kilkanaście metrów od miejsca zdarzenia. Lewy pas ruchu ul. Krasickiego przez ponad godzinę był wyłączony z ruchu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Bałwany
27 maja 2020 17:52

A może odtworzymy sytuacje z każdym z was i zobaczymy wasz talent w sytuacjach krytycznych ? Może nie będziecie już tacy mocni. Kozaki w necie pizdy w świecie…

Puk
26 maja 2020 22:51

Ten baran co dachował to chyba film na telefonie
oglądał ??? Zero reakcji, a można było !!!!

Polecane
Ogłoszenia