fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Komendant z Nowego Miasta Lubawskiego oddał osocze

Wiadomości Komendant z Nowego Miasta Lubawskiego oddał osocze

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Mieście Lubawskim insp. Jacek Drozdowski jako ozdrowieniec z koronawirusa oddał swoje osocze, które ma pomóc najciężej chorym.

Dwa miesiące temu komendant Drozdowski zaraził się koronawirusem. Był on jedną z osób, które 16 marca uczestniczyły w posiedzeniu zespołu zarządzania kryzysowego w Nowym Mieście Lubawskim z udziałem służb i przedstawicieli samorządów z powiatu. Spośród uczestników tego spotkania zakażenie koronawirusem potwierdzono potem m.in. u dyrektor miejscowego sanepidu, funkcjonariusza powiatowej komendy Państwowej Straży Pożarnej, czy wójta gminy Biskupiec Arkadiusza Dobka.

Komendant Jacek Drozdowski czas choroby spędził w szpitalnym izolatorium.

„Dzięki wysiłkom lekarzy komendant wyzdrowiał i mógł wrócić do pracy. Teraz może też pomóc innym. Jego osocze, może być podane niektórym zakażonym pacjentom na Covid-19” – poinformowała w piątek w komunikacie warmińsko-mazurska policja.

Dodano, że komendant z Nowego Miasta Lubawskiego osocze oddał w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x