fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Robił to z uśmiechem na twarzy, a kolega się tylko przyglądał. Potem biegiem uciekli z supermarketu

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy kradzieży sprzętu budowlanego. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Olsztynie. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie i zdjęciu są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży wkrętarki o wartości ponad 500 złotych. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów na terenie miasta.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który zarejestrował zdarzenie.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie i zdjęciach można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 89 522 38 32, 89 522 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected] Policja zapewnia anonimowość.

 

ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...