fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 30 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny

Wiadomości Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny

Zdarzenia miały miejsce 10 maja na ul. Kołobrzeskiej w Olsztynie.

Pierwsza próba dotyczyła kobiety, która chciała skoczyć z parapetu okna, a druga mężczyzny grożącego odebraniem sobie życia poprzez podcięcie żył. Na szczęście nikomu nic się nie stało dzięki interwencji służb ratunkowych.

Próby samobójcze są w Polsce tematem tabu. Liczba samobójstw w naszym kraju nieznacznie spadła, choć na tle Unii Europejskiej wciąż wypadamy kiepsko. Według danych WHO z 2019 roku 15 osób dziennie popełnia w Polsce samobójstwo. 12 to mężczyźni.

Zapytaliśmy się rzecznika olsztyńskiej policji co się dokładnie wydarzyło na ul. Kołobrzeskiej.
– Olsztyńscy policjanci otrzymali informacje, że na parapecie okna jednego z budynków znajduje się kobieta, która jest w stanie mogącym zagrażać jej życiu. W trakcie interwencji policjantów kobieta wróciła do wnętrza mieszkania i trafiła pod opiekę medyczną. – poinformował nas oficer prasowy KMP.

Tego samego dnia  wieczorem olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta przebywa mężczyzna, znajdujący się w stanie, w którym stanowi dla siebie zagrożenie i może sobie zrobić krzywdę. Na miejscu interweniowały służby m.in. straż pożarna i policyjny patrol, które nie zastały mężczyzny we wskazanym mieszkaniu – wyjaśnił nam sierż. Andrzej Jurkun, oficer prasowy olsztyńskiej policji.

Ze względu na charakter zdarzenia, dobro osób, które dotyczyły interwencje oraz ich bliskich, policja nie udziela szczegółowych informacji na temat okoliczności interwencji.Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny Dwie próby samobójcze na ul. Kołobrzeskiej w ciągu jednej godziny

Przeczytaj także:

Jak skutecznie walczyć ze stresem?

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

2 KOMENTARZE

  1. „Według danych WHO z 2019 roku 15 osób dziennie popełnia w Polsce samobójstwo. 12 to mężczyźni. – żądamy równouprawnienia w ilości samobójstw!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: