fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 12 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jak skutecznie walczyć ze stresem?

Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć osobę, która nie skarżyłaby się na stres. O ile nie ma większego problemu, jeżeli zjawisko występuje sporadycznie i ktoś wie, jak sobie z nim radzić, to gorzej wygląda sytuacja osób, które przez cały czas narażone są na duży stres.

  • Dlaczego należy podjąć walkę ze stresem?
  • Prosty sposób na zmierzenie poziomu stresu
  • Fachowa pomoc w walce ze stresem

Zaskakujące jest jednak to, że wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, w jak dużym stresie żyją na co dzień. Z myślą o nich powstał specjalny test, który pozwala sprawdzić poziom stresu. Dzięki temu będzie można podjąć odpowiednie kroki, aby wprowadzić niezbędne zmiany, a tym samym zadbać o swoje zdrowie. Na podstawie testu na poziom stresu będziesz mieć dokładny obraz sytuacji i dowiesz się czy potrzebna Ci zmiana.

Dlaczego należy podjąć walkę ze stresem?

Jeżeli chodzi o przyczyny, to są one bardzo zróżnicowane i mogą zależeć od wielu czynników. Najczęściej wiążą się z problemami w pracy, trudnymi relacjami rodzinnymi, śmiercią lub innymi sprawami, na które nie ma się bezpośredniego wpływu, a które w jakimś stopniu wywierają wpływ na życie. Pamiętaj, że twój stres może mieć wpływa na członka rodziny, współmałżonka czy kogoś bliskiego. Chociaż krótkotrwały działa motywująco i może pozytywnie wpłynąć na skuteczność realizowania podjętych działań, przy długotrwałym dochodzi od niekończącej się frustracji, poczucia bezsilności, a nawet ogólnego spadku formy. Śmierć bliskiego, to moment, w którym koniecznie sięgnij po fachową pomoc. Dostęp do specjalisty jest jedyną drogą do ulgi dla Ciebie i bliskich. Skala stresu zależy od wielu czynników, między innymi gdzie jesteś na drodze do swojego celu. Może jest zbyt trudny i stres daje nieprzyjemne objawy. Sprawdź więc poziom stresu i przekonaj się, czy powinieneś podjąć jakieś działania.

Stres

Prosty sposób na zmierzenie poziomu stresu

Na szczęście sprawdzenie tego nie jest trudne i nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Wszystko można załatwić przez internet. Wystarczy odwiedzić test na stres i uczciwie odpowiedzieć na ponad 100 pytań. Zostały one opracowane przez specjalistów, dzięki czemu uzupełnienie odpowiedzi pozwala uzyskać miarodajne wyniki w kwestii poziomu stresu. Pytania związane są z dziesięcioma popularnymi obszarami życia. Po wypełnieniu testu możesz skorzystać z konsultacji z coachem, który pomoże ci znaleźć najlepsze sposoby na to, jak radzić sobie ze stresem. Wieloletnie doświadczenie i liczne opinie zadowolonych pacjentów potwierdzają, że konsultacje są świetnym wyborem niezależnie od tego, czy ktoś potrzebuje pomocy w sprawach związanych z życiem prywatnym, czy też z problemami zawodowymi.

Im szybciej zaczniesz korzystać z konsultacji, tym szybciej uda ci się pozbyć stresu i zacząć normalnie żyć. Nie warto więc odkładać wykonania testu, gdyż jeżeli chodzi o choroby, to lista jest naprawdę długa i zdecydowanie nie powinno się dopuszczać do narażenia na długotrwałe działanie stresu na organizm. Może wówczas dojść do wielu zaburzeń, powracających migren, chronicznego zmęczenia, spadku ciśnienia krwi, zespołu hiperwentylacji, drętwienia kończyn, zasłabnięć, zwiększenia potliwości i wielu innych problemów w życiu.

Stres

Fachowa pomoc w walce ze stresem

Dużą zaletą konsultacji online jest to, że można otrzymać profesjonalną pomoc w dowolnym momencie. Dla wielu pacjentów ogromne znaczenie ma komfort związany z odbywaniem konsultacji z własnego domu. Zarówno coaching, jak i zwykła rozmowa prowadzona przez kamerkę internetową pozwalają uzyskać pomoc specjalisty podczas siedzenia w ulubionym fotelu. Nie trzeba też obawiać się wysokich kosztów, gdyż coach Marta Bartosik oferuje wszystkim zainteresowanym darmową konsultację, która trwa około trzydziestu minut. Pozwoli to sprawdzić, czy taka forma pomocy będzie odpowiednia. Trudno więc wskazać jakikolwiek argument, aby ktoś miał nie odmienić swojego życia i nie skorzystać z konsultacji online, zwłaszcza jeżeli test na wskazał, że dana osoba jest w grupie narażonej na jego negatywny wpływ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...