Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Krzyczał, że chce umrzeć – kolejne zatrucie dopalaczami

reklama

Policjanci interweniowali w jednym z braniewskich mieszkań, gdzie pogotowie potrzebowało pomocy przy agresywnym pacjencie. Okazało się, że 23-latek był pod działaniem dopalaczy. 

Funkcjonariusze zostali zaalarmowani przez ratowników medycznych dziś (19.08) w nocy po godz. 3. Patrol policji zastał pod wskazanym adresem pobudzonego i majaczącego 23-latka. Mężczyzna krzyczał także, że chce umrzeć. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się, że zażył dopalacze. Ze względu na jego stan lekarz zdecydował o hospitalizacji.

Teraz sprawą zajmują się kryminalni, którzy wyjaśnią, w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie niebezpiecznych substancji.

reklama

Funkcjonariusze po raz kolejny ostrzegają przed zażywaniem jakichkolwiek środków, których pochodzenia nie znamy – nigdy nie wiadomo, jak zareaguje nasz organizm. Przypominają również, by osoby najbliższe, rodzina, przyjaciele reagowali w sytuacji, kiedy mają podejrzenie, że ktoś z ich bliskich zażywa dopalacze.

reklama

styczeń, 2020

25STY16:30Muzyka zespołu Metallica symfonicznie–Olsztyn Dodatkowy KoncertFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X