fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Dyrektor olsztyńskiego sanepidu przestrzega przed koronawirusem

W naszym regionie wciąż rośnie liczba zarażonych CO-VID 19. Dyrektor olsztyńskiego sanepidu przestrzega, że może być jeszcze gorzej.

„Tylko w ciągu kilku ostatnich dni w Olsztynie i powiecie potwierdzono 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Niestety, jeśli nie zmienimy zachowań, takich przypadków będzie coraz więcej ” – mówi Janusz Dzisko, dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

Dzisko zwraca uwagę na to, że jest to sytuacja rozwojowa, a fakt, że w naszym województwie na ten moment, liczby są relatywnie niższe od innych, nie oznacza, że możemy ignorować to zagrożenie:

„Boję się, że nasze statystyki zaczną gwałtownie rosnąć. Wystarczy, że gdzieś w dużym skupisku ludzkim pojawi się jeden przypadek i za chwilę będziemy mieli lawinę”

Przypomnijmy, że niedawno dyrektor powiatowej stacji sanepidu w Olsztynie Teresa Parys, poinformowała o wykryciu dwóch koronawirusa w Olsztynie, o czym pisaliśmy tutaj: Dwa nowe ogniska koronawirusa w Olsztynie

Na dzień dzisiejszy, zainfekowanych z woj. warmińsko-mazurskiego koronawirusem SARS-CoV-2 jest 164 osób, 124 osoby wyzdrowiało, 1 osoba zmarła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...