fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pili alkohol przed blokiem na Zatorzu. Interweniowało 7 radiowozów

Wczoraj (09.05) doszło do zatrzymań na olsztyńskim Zatorzu. Policja została wezwana do grupy 10 osób, spożywających alkohol przed blokiem.

Sierżant Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, o zatrzymaniach:

„Podczas wykonywanych czynności okazało się, że jeden z mężczyzn był poszukiwany. Kolejny zachowywał się agresywnie wobec funkcjonariuszy, dlatego został przewieziony do izby wytrzeźwień”

Nie podano co z resztą osób, które brały udział w tym zgromadzeniu. Policja wyjaśnia sprawę.

16 KOMENTARZE

  1. Tu w większości jakaś patologia się wypowiada. Wulgaryzm na wulgaryzmie, a wy w redakcji nic z tym nie robicie?!! Nędza totalna z waszej strony redakcjo za pięć groszy.

  2. Oni tam piją non stop. Pełno butelek, pitbul biega po placu zabaw, a towarzystwo nawalone. W końcu z nimi może zrobią porządek. Tylko jeszcze za delikatnie się z gowniarzami obeszli. Mam nadzieję, że teraz będzie spokój. A jak nie, to powtórkę im zrobić. Aż do skutku!!!

    5
    3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...