fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 10 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

21-latka myła okna w mieszkaniu. Sąsiedzi zadzwonili po policje i teraz trafi do wiezienia na 5 miesięcy

Policjanci zatrzymali 21-latkę, która w jednym z piskich bloków myła okna, zbyt głośno słuchając przy tym muzyki, co przeszkadzało sąsiadom. Okazało się, że kobieta od roku jest poszukiwana przez organy ścigania. Ma do odbycia karę pobawienia wolności w wymiarze ponad 5 miesięcy za dokonanie kradzieży. Najbliższe miesiące 21-latka spędzi w areszcie śledczym.

Policjanci piskiej prewencji w sobotę (25.04.2020) przed godz. 16:00 otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków na terenie miasta w jednym z mieszkań lokatorzy głośno słuchają muzyki i zakłócają tym samym spokój innym osobom. Sytuacja ta miała miejsce nie po raz pierwszy.

Pod wskazanym adresem policyjny patrol zastał 21-letnią mieszkankę Gołdapi, która myła okna w mieszkaniu, głośno słuchając przy tym muzyki. Kobieta spędzała w ten sposób czas u swojego znajomego.

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze sprawdzili jej dane personalne w policyjnych bazach danych. Okazało się, że 21-latka jest poszukiwana od ponad roku przez Sąd Rejonowy w Olecku. Ma bowiem do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy i 15 dni za popełnienie przestępstwa kradzieży.

W tej sytuacji 21-latka musiała zakończyć mycie okien i prosto z miejsca interwencji trafiła do policyjnego aresztu. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

ŹródłoKWP Olsztyn

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...