fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

14 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

21-latka myła okna w mieszkaniu. Sąsiedzi zadzwonili po policje i teraz trafi do wiezienia na 5 miesięcy


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

Policjanci zatrzymali 21-latkę, która w jednym z piskich bloków myła okna, zbyt głośno słuchając przy tym muzyki, co przeszkadzało sąsiadom. Okazało się, że kobieta od roku jest poszukiwana przez organy ścigania. Ma do odbycia karę pobawienia wolności w wymiarze ponad 5 miesięcy za dokonanie kradzieży. Najbliższe miesiące 21-latka spędzi w areszcie śledczym.

Policjanci piskiej prewencji w sobotę (25.04.2020) przed godz. 16:00 otrzymali zgłoszenie, że w jednym z bloków na terenie miasta w jednym z mieszkań lokatorzy głośno słuchają muzyki i zakłócają tym samym spokój innym osobom. Sytuacja ta miała miejsce nie po raz pierwszy.

Pod wskazanym adresem policyjny patrol zastał 21-letnią mieszkankę Gołdapi, która myła okna w mieszkaniu, głośno słuchając przy tym muzyki. Kobieta spędzała w ten sposób czas u swojego znajomego.

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze sprawdzili jej dane personalne w policyjnych bazach danych. Okazało się, że 21-latka jest poszukiwana od ponad roku przez Sąd Rejonowy w Olecku. Ma bowiem do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 5 miesięcy i 15 dni za popełnienie przestępstwa kradzieży.

W tej sytuacji 21-latka musiała zakończyć mycie okien i prosto z miejsca interwencji trafiła do policyjnego aresztu. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie śledczym.

ŹródłoKWP Olsztyn

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Trwają dostawy środków ochrony dla szpitali i przedszkoli

Z magazynów Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego rozwożone są środki ochrony osobistej, które trafiają do szpitali, zespołów ratownictwa medycznego i przedszkoli. W zasobach, które najpierw dotarły w...

Ruszył program „Czyste Powietrze” 2.0

15 maja 2020 roku wystartowała nowa odsłona programu „Czyste Powietrze”, w której dokonano uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów. Podczas...

Konkurs