fbpx
1 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Młode małżeństwo z Olsztyna straciło pracę, a spodziewa się dziecka. Ich ogłoszenie stało się hitem internetu

WiadomościMłode małżeństwo z Olsztyna straciło pracę, a spodziewa się dziecka. Ich ogłoszenie...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wszyscy żyjemy teraz w obawie nie tylko o zdrowie, ale też o przyszłość ekonomiczną naszych rodzin. Wiele osób traci pracę, a rachunki nadal trzeba płacić co miesiąc.

Mimo trudnej sytuacji młode małżeństwo z Olsztyna postanowiło się nie poddawać i rozwiesiło ogłoszenia na ulicy. W starym stylu, ręcznie napisane. Zobaczył to pan Jacek, zrobił zdjęcia i zamieścił post na Facebooku: – Przechodząc dziś obok śmietnika przy ul. Leśnej w Olsztynie kątem oka zauważyłem jakieś mało wyraźne ogłoszenie. Myślałem, że to coś o segregacji odpadów, czy inne tego typu rzeczy. Coś jednak kazało mi przystanąć i… zobaczyłem ogłoszenie młodego małżeństwa z wykształceniem gastronomicznym, które z powodu koronawirusa nie może wykonywać swojej pracy 🙁 Nie załamali się i postanowili zaoferować swoje usługi, czyli: przygotowywanie obiadów, domowych wypieków pieczywa i bajgli oraz ciast 🙂 Na dole ogłoszenia jest numer telefonu, warto ich wesprzeć w tym trudnym momencie! Ja zamawiam coś słodkiego 🙂 Można puszczać to dalej! I rozglądajmy się wokół siebie!

Lokalna społeczność internetowa nie pozostawiła młodego małżeństwa bez pomocy. Ogłoszenie w internecie ma już ponad 1,2 tys. udostępnień. Wpis zrobił się tak popularny, że dotarł nawet do mamy owego małżeństwa, która skomentowała go pięknymi słowami: – Panie Jacku jestem mamą tej pary, za ten cudowny gest bardzo Panu dziękuję ❤️ wrócił mi Pan wiarę w ludzi i wszystkim którzy udostępniają dziękuję ❤️ Wam w imieniu moich dzieci i swoim👍👍😘

 

Chleby z więzienia w paczkomatach? Jest też pizza z paki
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze