fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 21 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Warmińsko-mazurskie. Jeden nowy przypadek zakażenia COVID-19. Łącznie 125

Koronawirus Warmińsko-mazurskie. Jeden nowy przypadek zakażenia COVID-19. Łącznie 125

O jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem poinformował w czwartek rzecznik warmińsko-mazurskiego wojewody Krzysztof Guzek. Łącznie w regionie od początku epidemii na COVID-19 zachorowało 125 osób.

Obecnie zdiagnozowany chory to młoda kobieta z powiatu działdowskiego. Została zakażona w tak zwanej transmisji lokalnej; przebywa w szpitalu w Ostródzie.

Wcześniej w czwartek rzecznik wojewody poinformował o dwóch zachorowaniach. Dotyczyły one starszej kobiety i starszego mężczyzny z powiatu iławskiego. Chorzy pozostają w izolacji domowej, zakazili się lokalnie.

Służby wojewody warmińsko-mazurskiego informowały także w czwartek o 5 wyzdrowieniach. To trzech mężczyzn w średnim wieku z Elbląga oraz kobieta w średnim wieku z powiatu elbląskiego i młody mężczyzna z Elbląga.

W związku z koronawirusem hospitalizowanych jest obecnie na Warmii i Mazurach 68 osób; w kwarantannie pozostaje 4 148 mieszkańców, a nadzorem epidemiologicznym objęto 1 323 osoby. Najwięcej zachorowań odnotowano w powiecie iławskim – 34 a następnie w nowomiejskim – 26 chorych. 20 zakażeń odnotowano również w Elblągu i powiecie elbląskim. W regionie z powodu zakażenia koronawirusem zmarła jedna osoba. Wyzdrowiało 28 pacjentów.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią
ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: