fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 6 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Paulina zatrzymana przez policję w Olsztynie wydaje kolejne oświadczenie. Publikuje wyniki badań

Wiadomości Paulina zatrzymana przez policję w Olsztynie wydaje kolejne oświadczenie. Publikuje wyniki badań

Policja w Olsztynie wydała oświadczenie, w którym zapowiedziała, że publikowanie filmów z interwencji i ich komentowanie, naruszające dobra osobiste, może skutkować odpowiedzialnością karną. To efekt opublikowania filmu z zatrzymania 22-latki z Olsztyna.

Od kilku dni w przestrzeni internetowej upowszechniany jest film z próby wylegitymowania przez policję mieszkanki Olsztyna. Kobieta krzyczy na nim, że policjant powalił ją na ziemię i nie pozwolił usiąść. „Miałam złamany kręgosłup, co pan robi?” – krzyczy zatrzymana. W dalszej części filmu słychać, jak policjant tłumaczy, że jego działanie to efekt zachowania kobiety, która nie chciała się wylegitymować i chwytała policjanta za ręce.

W piątek olsztyńska komenda miejska, w której pracuje nagrany policjant wydała oświadczenie, w którym czytamy, że umieszczony w internecie film został „powycinany” tak, że nie oddaje przebiegu zdarzenia.

Pełne oświadczenie olsztyńskiej policji: Tak się w Olsztynie kończy jazda rowerem. Kontrowersyjna interwencja policji? „Bo złamię ci rękę”

W internecie duże kontrowersje wzbudza filmik nagrany podczas tej interwencji. Wiele komentujących jest zbulwersowanych słowami jakie wypowiada policjant: „Masz szczęście, że nie jesteś facetem, bo już byś nie była taka ładna”, „To nie jest internet, to nie jest TVN. To jest prawdziwe życie”. Jak się okazało zatrzymaną jest znana zawodniczka sztuk walki mieszkająca i trenująca w Olsztynie.

Paulina Ilnicka postanowiła ujawnić swoją tożsamość i nagrała filmik ze swoją wersją wydarzeń. Opublikowała go na Facebooku oraz dodatkowo zamieściła oświadczenie. – Hej jak wiecie ostatnio spotkały mnie dosyc duze nie przyjemnosci ze strony policji, przedstawiam Wam moje oswiadczenie, te zgodne z prawdą w komentarzu wrzucam cale pismo. Udostepniajcie niech prawda idzie w świat – napisała dziewczyna (pisownia oryginalna).

Link do pierwszego oświadczenia: Interwencja policji w Olsztynie. Aresztowana dziewczyna wydała oświadczenie: Policja kłamie

Dziś sportsmenka wydała kolejne oświadczenie na swoim Facebooku: – W komentarzu wrzucam Wam wyniki z dzisiejszych badań w laboratorium, odnośnie oszczerstw, że byłam naćpana:) Polska Policja zapraszam po odbiór wyników!

Paulina zatrzymana przez policję w Olsztynie wydaje kolejne oświadczenie. Publikuje wyniki badań

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

56 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


56 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

56
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x