fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS

Do poważnego zdarzenia doszło wczoraj we wtorek na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego/Wilczyńskiego. Sprawcą kolizji drogowej był 45-letni kierowca osobowego peugeota, który nie dość, że zignorował nadawane przez sygnalizator światło czerwone to w dodatku był nietrzeźwy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. 45-latek już stracił uprawnienia do kierowania, wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

we wtorek około godziny 16:00 doszło do zdarzenia drogowego, które na kilka godzin sparaliżowało ruch pojazdów na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Wilczyńskiego w Olsztynie. Na skutek zdarzenia uszkodzone zostały znaki drogowe oraz sygnalizatory świetlne. W zdarzeniu udział brali dwaj kierowcy samochodów osobowych. Nikt z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń, nie ucierpiały również osoby postronne.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z ruchu drogowego ustalili, że winę za spowodowanie kolizji drogowej ponosi 45-letni kierowca osobowego peugeota, który jadąc al. Sikorskiego wjechał na skrzyżowanie z ul. Wilczyńskiego w chwili, gdy sygnalizator dla jego kierunku jazdy nadawał światło czerwone. W wyniku tego manewru, kierowca peugeota uderzył w prawidłowo jadący ul. Wilczyńskiego pojazd m-ki audi, którym podróżował 64-letni mężczyzna. I choć siła uderzenia była duża, w zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS

Policjanci podczas wyjaśniania przyczyn i okoliczności zdarzenia zbadali stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że 45-letni sprawca kolizji jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało obecność w jego organizmie ponad pół promila alkoholu.

45-latek już stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami, które posiadał od 28 lat. Wkrótce ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania mężczyzna będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem. Odpowie on za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS Kobieta cudem uniknęła śmierci na Jarotach. Nagranie z ITS

ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...