fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 27 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W Nowym Mieście Lubawskim jest już 21 zakażonych osób w tym 4 dzieci

Wiadomości W Nowym Mieście Lubawskim jest już 21 zakażonych osób w tym 4...

O dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem na Warmii i Mazurach poinformowało w czwartek po południu Ministerstwo Zdrowia. To dwoje dzieci z powiatu nowomiejskiego; są w dobrym stanie – podał warmińsko-mazurski sanepid.

Jak poinformowała Dorota Marko z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie, dzieci nie są hospitalizowane, objęte są kwarantanną.

To dziś już kolejne dzieci z dodatnim wynikiem. Wcześniej pisaliśmy o dwóch dziewczynkach w wieku 7 i 15 lat. Ich stan jest dobry. Pozostaną w izolacji domowej.

W powiecie Nowomiejskim mamy już 21 przypadków koronawirusa.

Dlaczego tak dużo przypadków pojawia się właśnie tam opisaliśmy w artykule: 15 osób zakażonych przez pracownika sanepidu? Największe ognisko koronawirusa na Warmii i Mazurach

W sumie do tej pory w regionie zachorowało 66 osób. Dwie z nich wyzdrowiały. Z danych służb wojewody warmińsko-mazurskiego wynika, że w regionie jest 55 osób hospitalizowanych w związku z koronawirusem. Kwarantannie podlega blisko 5,4 tys. osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 2,2 tys. mieszkańców.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek, że zakażenie koronawirusem badania laboratoryjne potwierdziły dotąd u 2692 osób, 51 z nich zmarło.

Przeczytaj także:

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: