fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 4 grudnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

23-letnia dziewczyna zatrzymana w Olsztynie z narkotykami

Wiadomości 23-letnia dziewczyna zatrzymana w Olsztynie z narkotykami

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 23-latkę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Ponadto w trakcie czynności okazało się, że miała przy sobie narkotyki – marihuanę i amfetaminę. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania środków zabronionych. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłą niedzielę (08.03) funkcjonariusze z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w trakcie interwencji w jednym z bloków na terenie miasta zauważyli na klatce schodowej kobietę, która na widok policyjnego patrolu zaczęła zachowywać się nerwowo – postanowili ją wylegitymować. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że 23-latka była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie do odbycia kary 10 dni pozbawienia wolności na nieopłaconą grzywnę.

Ponadto, w trakcie przeszukania torby należącej do kobiety policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku oraz zwitki z zawartością zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to amfetamina i marihuana. Zabezpieczony materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

23-latka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Usłyszała zarzut posiadania substancji zabronionych za co grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x