fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Niebawem zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa z Olsztyna do Klebarka Wielkiego

Wiadomości Niebawem zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa z Olsztyna do Klebarka Wielkiego

Kolejna gmina chce ułatwić życie swoim mieszkańcom i poprawić komunikację z Olsztynem. 1 kwietnia ma ruszyć nowa linia autobusowa o numerze 104 do Olsztyna. 

O tej nowości poinformował administrator strony Komunikacja Miejska w Olsztynie i nie tylko – historia i teraźniejszość: – 28 luty 2020 r , to ważna data dla mieszkańców Klebarka Wielkiego i Klebarka Małego w Gminie Purda. Dziś bowiem odbył się przejazd techniczny na trasie Pętla Cementowa – Klebark Wielki Pętla. Dzięki wybudowaniu nazywanej potocznie obwodnicy Klebarka, pojawił się pomysł uruchomienia przy współpracy z ZDZIT linii dowozowej do przystanku przy ul Cementowej. Linia otrzyma nr 104. Oficjalnie 104-ka ruszy 1 kwietnia, i nie jest to żart pryma aprilisowy. Początkowo na linii będzie realizowanych pięć par kursów. Wszystkie będą ściśle skoordynowane z linią 128.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia z przejazdu technicznego. Rozkład jazdy zostanie przedstawiony już w przyszłym tygodniu. Gmina Purda jest kolejną gminą, która małymi krokami, acz sukcesywnie stara się rozwiązywać problemy komunikacyjne swoich mieszkańców.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x