3 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Ostatnie weekendy z łyżwami. Lodowiska będą zamknięte

OlsztynOstatnie weekendy z łyżwami. Lodowiska będą zamknięte

Coraz bliżej końca sezonu na olsztyńskich lodowiskach. Najdłużej będzie można korzystać z obiektu działającego przy hali Urania.

reklama

Najbliższa sobota (29 lutego) to ostatni dzień pracy lodowiska w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. Dzień później (niedziela, 1 marca) działalność skończy obiekt przy ul. Jeziołowicza. Natomiast na taflę przy hali Urania będzie można wejść jeszcze do 8 marca.

– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie od kilku lat uruchamia w sezonie zimowym trzy sztuczne lodowiska – przypomina dyrektor Jerzy Litwiński. – Także i tym razem, niezależnie od zachodzących zmian klimatycznych i wielkich skoków temperatur, przez trzy miesiące utrzymywaliśmy w bardzo dobrym stanie tafle w CRS Ukiel, obok hali Urania oraz przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie i poczytujemy sobie to za spory sukces.

reklama

Otwarcie sezonu nastąpiło 28 listopada na lodowisku obok Uranii, potem przyszedł czas na kolejne dwie tafle – globalnie w ciągu trzech miesięcy z obiektów OSiR skorzystało około 52 tys. użytkowników. Za nami więc kolejny udany sezon: śmiało można powiedzieć, że łyżwy to już jedna z ulubionych form zimowego relaksu i rekreacji mieszkańców naszego miasta.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia