fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Tramwaj miał dojechać do Kortowa, ale się nie udało

OlsztynTramwaj miał dojechać do Kortowa, ale się nie udało

Kolejny dzień (23.11) testów poznańskiego Tramino. Tym razem trasa miała zakończyć się w Kortowie. Po przejechaniu ul. Kościuszki i Żołnierskiej tramwaj skręcił w ul. Obiegową. Tam niestety peron okazał się być zbyt blisko pojazdu. Nie udało się przejechać. Zadecydowano więc, żeby wrócić na al. Piłsudskiego i wjechać na drugi tor. Tu sytuacja się powtórzyła. Przystanek “Szpital Wojewódzki” trzeba będzie poprawić, żeby olsztyński tramwaj mógł pojechać w stronę Jarot.

Istotne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

51 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
51 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tatara
25 listopada 2015 08:05

20 lat robie budowlankę i nigdy nie mialem żadnej poprawki nawet najmniejszej to świadczy jska firma to robiła hahaha

Bogdan
25 listopada 2015 06:54

juz teraz tworz sie korki poczekajmy na normalny rozkład jazdy to dopiero bedzie jazda a moze tak na poczatku powinna byc obwodnica a potem tramwaje troche logistyki nie zaszkodziłoby

Polecane
Ogłoszenia
Zmiany w organizacji ruchu w związku z rozbudową linii tramwajowych w Olsztynie
Istotne zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Synów Pułku
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?