fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

14 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Wypadek drogowy. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem zmarł w szpitalu

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Wczoraj, tuż przed godziną 9:00 na drodze krajowe K-53, skrzyżowanie dróg Świętajno – Rozogi, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem VW Fox i VW Passata.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 36-letni kierowca VW Fox nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy Passata. 36-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. Natomiast 22-latek do szpitala w Szczytnie. W obu pojazdach nie było pasażerów.

reklama

Wczoraj (05.02) o godzinie 8:55 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg, Świętajno-Rozogi. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 36-letni kierowca VW Fox, dojeżdżając od strony miejscowości Świętajno do skrzyżowania, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od miejscowości Występ kierowcy VW Passata. Doszło do zderzenia pojazdów. 36-letni mieszkaniec Bartoszyc został przetransportowany śmigłowcem do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, natomiast 22-letni mieszkaniec powiatu Ostrołęckiego do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pojazdów. Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego.

Dziś w nocy, 36-letni kierowca VW Fox, mieszkaniec Bartoszyc, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Autor zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Świętajnie

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs