17 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Wypadek drogowy. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem zmarł w szpitalu

SzczytnoWypadek drogowy. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem zmarł w szpitalu

Wczoraj, tuż przed godziną 9:00 na drodze krajowe K-53, skrzyżowanie dróg Świętajno – Rozogi, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem VW Fox i VW Passata.

reklama

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 36-letni kierowca VW Fox nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy Passata. 36-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. Natomiast 22-latek do szpitala w Szczytnie. W obu pojazdach nie było pasażerów.

reklama

Wczoraj (05.02) o godzinie 8:55 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg, Świętajno-Rozogi. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 36-letni kierowca VW Fox, dojeżdżając od strony miejscowości Świętajno do skrzyżowania, nie zachował należytej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od miejscowości Występ kierowcy VW Passata. Doszło do zderzenia pojazdów. 36-letni mieszkaniec Bartoszyc został przetransportowany śmigłowcem do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, natomiast 22-letni mieszkaniec powiatu Ostrołęckiego do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pojazdów. Teraz szczycieńscy śledczy wyjaśniają przyczyny zdarzenia drogowego.

Dziś w nocy, 36-letni kierowca VW Fox, mieszkaniec Bartoszyc, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Wypadek drogowy. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem zmarł w szpitalu Wypadek drogowy. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem zmarł w szpitalu

Wypadek drogowy. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem zmarł w szpitalu
Autor zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Świętajnie
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane