fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 26 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Jeździł w nocy po Olsztynie bez świateł. Mógł nie wiedzieć jak włączyć, bo nie posiadał prawa jazdy

Wiadomości Jeździł w nocy po Olsztynie bez świateł. Mógł nie wiedzieć jak włączyć,...

Policjanci zatrzymali kierującego osobową toyotą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Ponadto okazało się, że 25-latek nie posiadał prawa jazdy. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś (04.02) w nocy policjanci na jednej z ulic w Olsztynie zauważyli kierowcę osobowej toyoty bez włączonych świateł mijania, którego postanowili zatrzymać do kontroli drogowej. Kierujący nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne wzywające go do zatrzymania się, wręcz przeciwnie – przyśpieszył, lekceważąc wydawane mu polecenia. Policjanci zatrzymali pojazd po kilkuset metrach na jednej z osiedlowych uliczek.

Kierującym okazał się 25-letni mieszkaniec Olsztyna. Badanie policyjnym alkomatem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto kierowca toyoty w ogóle nie powinien siedzieć za kierownicą auta, gdyż nie ma do tego uprawnień.

25-latek odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za popełnione wykroczenie.

Przeczytaj także:

ŹródłoKMP Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: