Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 13 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Jeździł w nocy po Olsztynie bez świateł. Mógł nie wiedzieć jak włączyć, bo nie posiadał prawa jazdy

reklama

Policjanci zatrzymali kierującego osobową toyotą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Ponadto okazało się, że 25-latek nie posiadał prawa jazdy. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dziś (04.02) w nocy policjanci na jednej z ulic w Olsztynie zauważyli kierowcę osobowej toyoty bez włączonych świateł mijania, którego postanowili zatrzymać do kontroli drogowej. Kierujący nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne wzywające go do zatrzymania się, wręcz przeciwnie – przyśpieszył, lekceważąc wydawane mu polecenia. Policjanci zatrzymali pojazd po kilkuset metrach na jednej z osiedlowych uliczek.

Kierującym okazał się 25-letni mieszkaniec Olsztyna. Badanie policyjnym alkomatem wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Ponadto kierowca toyoty w ogóle nie powinien siedzieć za kierownicą auta, gdyż nie ma do tego uprawnień.

reklama

25-latek odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za popełnione wykroczenie.

reklama

luty, 2020

14LUT17:00Piosenki o miłości z zespołem rodzinnym PASJAKsiążnica Polska, Pl. Jana Pawła II 2/3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X