Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
czwartek, 13 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Debiutuje, a już jest gwiazdą. Do tego wystąpi na Kortowiadzie!

reklama

Wtorkowe ogłoszenia gwiazd stały się już tradycją – po raz kolejny o tej samej porze Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego, czyli organizatorzy Kortowiady, zdradzili uczestnikom, kto jeszcze uświetni tegoroczną edycję, która, przypominamy – odbędzie się 20-24 maja 2020 roku.

Kolejnym artystą będzie BARANOVSKI – za tym projektem stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland lub z koncertów grupy XXANAXX, gdzie występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Wystąpił już na wielu festiwalach w Polsce, więc pora na Kortowiadę!

BARANOVSKI wystąpi 23 maja 2020 roku na Main Stage UWM, czyli na zlokalizowanej w nowym miejscu scenie głównej Kortowiady. W tym roku po raz pierwszy studenci będą bawić się naprzeciwko Biblioteki Uniwersyteckiej UWM. Nie są to jednak wszystkie zmiany, organizatorzy przygotowali o wiele więcej, o czym można przeczytać na stronie internetowej www.kortowiada.pl, Facebookowym profilu Kortowiady  oraz na Instagramie.
Karnety na Main Stage UWM dostępne są na stronie internetowej eBilet.pl.

reklama

reklama

luty, 2020

14LUT19:00POTAŃCÓWKA: OLD METROPOLITAN BANDSpichlerz, Piastowska 13Kategoria wydarzenia:Darmowe,Imprezy,Rozrywka,Taniec

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X