fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 18 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Artykuł sponsorowany Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów z Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowego Marta Hura przy ulicy Boenigka 27/202.

Marta Hura może pochwalić się nie lada portfolio. Z wykształcenia jest kosmetologiem, w branży paznokciowej działa od ośmiu lat, a instruktorem jest od czterech. Stale podnosi swoje kwalifikacje, ucząc się pod okiem instruktorów z całego świata, co owocuje organizacją własnych szkoleń. Marta Hura uczy kursantów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W wieku 21 lat została instruktorem i przeprowadziła już niemal 500 szkoleń, z samymi pozytywnymi opiniami.

Pasja Marty Hury stała się jej pracą, co przekłada się na staranność i polot widoczny w efektach jej prac. Właścicielka Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowego w swojej pracy używa wyłącznie sterylnych i jednorazowych narzędzi oraz najwyższej jakości sprzętu. Komentarze zadowolonych klientów i osiągane przez nią rezultaty sprawiają, że w planach ma otworzenie filii w Gdańsku.

Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe Marta Hura to nie tylko gwarancja estetycznych i prawidłowo wykonanych technicznie paznokci. Jakość wykonywanych usług przekłada się na trwałość efektów. Szybkość, staranność i profesjonalizm – to najczęściej pojawiające się pochwały klientów.

Pośród licznych recenzji znajdziemy również mnóstwo pozytywnych słów o szkoleniach prowadzonych w centrum. Istnieje bowiem możliwość odbycia w CKS szkoleń ze stylizacji paznokci pod okiem najlepszych ekspertów w regionie. Kursanci podczas kursów indywidualnych bądź grupowych, na różnych poziomach zaawansowania, łączą teorię z praktyką, co przypieczętowane jest otrzymaniem dwujęzycznego certyfikatu.
Atrakcyjne ceny, zarówno usług kosmetologicznych, jak i tych szkoleniowych, to prawdziwa wisienka na torcie.

Prace Marty można podziwiać na jej Instagramie. Wybraliśmy kilka przykładowych wzorów stworzonych w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe Marta Hura:

Korzystając z podanego adresu martahuracentrumkosmetologiczno-szkoleniowe.booksy.com, mogą państwo zapisać się na wykonanie dowolnej usługi w lokalu lub odbycie szkolenia. Szacowany czas wizyty, godziny otwarcia i kontakt do placówki – wszystko w jednym miejscu.

Listę usług i cennik znajdą państwo pod tym adresem TUTAJ.

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Cennik i regulamin przystąpienia do szkolenia znajduje się tutaj TUTAJ.

Marta Hura Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe
Adres: Boenigka 27/202, Olsztyn
Zadzwoń: 505 132 950
Napisz: [email protected]
Strona na Facebooku

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Przeczytaj także:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Na taką inwestycję czekało wielu z Was. Między Jarotami a Nagórkami powstanie nowe osiedle [FILM]

Jesienią tego roku przy ul. Jarockiej, na terenie dawnej bazy Skanska, rozpocznie się budowa Osiedla Ostoja. Na 5 hektarach, między Jarotami a Nagórkami, powstanie...

Przeczytaj także: