fbpx
22 C
Olsztyn
środa, 16 czerwca, 2021
reklama

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

reklama
Wyślij przez
0

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów z Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowego Marta Hura przy ulicy Boenigka 27/202.

Marta Hura może pochwalić się nie lada portfolio. Z wykształcenia jest kosmetologiem, w branży paznokciowej działa od ośmiu lat, a instruktorem jest od czterech. Stale podnosi swoje kwalifikacje, ucząc się pod okiem instruktorów z całego świata, co owocuje organizacją własnych szkoleń. Marta Hura uczy kursantów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W wieku 21 lat została instruktorem i przeprowadziła już niemal 500 szkoleń, z samymi pozytywnymi opiniami.

Pasja Marty Hury stała się jej pracą, co przekłada się na staranność i polot widoczny w efektach jej prac. Właścicielka Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowego w swojej pracy używa wyłącznie sterylnych i jednorazowych narzędzi oraz najwyższej jakości sprzętu. Komentarze zadowolonych klientów i osiągane przez nią rezultaty sprawiają, że w planach ma otworzenie filii w Gdańsku.

reklama

Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe Marta Hura to nie tylko gwarancja estetycznych i prawidłowo wykonanych technicznie paznokci. Jakość wykonywanych usług przekłada się na trwałość efektów. Szybkość, staranność i profesjonalizm – to najczęściej pojawiające się pochwały klientów.

Pośród licznych recenzji znajdziemy również mnóstwo pozytywnych słów o szkoleniach prowadzonych w centrum. Istnieje bowiem możliwość odbycia w CKS szkoleń ze stylizacji paznokci pod okiem najlepszych ekspertów w regionie. Kursanci podczas kursów indywidualnych bądź grupowych, na różnych poziomach zaawansowania, łączą teorię z praktyką, co przypieczętowane jest otrzymaniem dwujęzycznego certyfikatu.
Atrakcyjne ceny, zarówno usług kosmetologicznych, jak i tych szkoleniowych, to prawdziwa wisienka na torcie.

Prace Marty można podziwiać na jej Instagramie. Wybraliśmy kilka przykładowych wzorów stworzonych w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe Marta Hura:

Korzystając z podanego adresu martahuracentrumkosmetologiczno-szkoleniowe.booksy.com, mogą państwo zapisać się na wykonanie dowolnej usługi w lokalu lub odbycie szkolenia. Szacowany czas wizyty, godziny otwarcia i kontakt do placówki – wszystko w jednym miejscu.

Listę usług i cennik znajdą państwo pod tym adresem TUTAJ.

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Cennik i regulamin przystąpienia do szkolenia znajduje się tutaj TUTAJ.

Marta Hura Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe
Adres: Boenigka 27/202, Olsztyn
Zadzwoń: 505 132 950
Napisz: [email protected]
Strona na Facebooku

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura


ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze