fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

5 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów z Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowego Marta Hura przy ulicy Boenigka 27/202.

Marta Hura może pochwalić się nie lada portfolio. Z wykształcenia jest kosmetologiem, w branży paznokciowej działa od ośmiu lat, a instruktorem jest od czterech. Stale podnosi swoje kwalifikacje, ucząc się pod okiem instruktorów z całego świata, co owocuje organizacją własnych szkoleń. Marta Hura uczy kursantów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W wieku 21 lat została instruktorem i przeprowadziła już niemal 500 szkoleń, z samymi pozytywnymi opiniami.

Pasja Marty Hury stała się jej pracą, co przekłada się na staranność i polot widoczny w efektach jej prac. Właścicielka Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowego w swojej pracy używa wyłącznie sterylnych i jednorazowych narzędzi oraz najwyższej jakości sprzętu. Komentarze zadowolonych klientów i osiągane przez nią rezultaty sprawiają, że w planach ma otworzenie filii w Gdańsku.

reklama

Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe Marta Hura to nie tylko gwarancja estetycznych i prawidłowo wykonanych technicznie paznokci. Jakość wykonywanych usług przekłada się na trwałość efektów. Szybkość, staranność i profesjonalizm – to najczęściej pojawiające się pochwały klientów.

Pośród licznych recenzji znajdziemy również mnóstwo pozytywnych słów o szkoleniach prowadzonych w centrum. Istnieje bowiem możliwość odbycia w CKS szkoleń ze stylizacji paznokci pod okiem najlepszych ekspertów w regionie. Kursanci podczas kursów indywidualnych bądź grupowych, na różnych poziomach zaawansowania, łączą teorię z praktyką, co przypieczętowane jest otrzymaniem dwujęzycznego certyfikatu.
Atrakcyjne ceny, zarówno usług kosmetologicznych, jak i tych szkoleniowych, to prawdziwa wisienka na torcie.

Prace Marty można podziwiać na jej Instagramie. Wybraliśmy kilka przykładowych wzorów stworzonych w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe Marta Hura:

Korzystając z podanego adresu martahuracentrumkosmetologiczno-szkoleniowe.booksy.com, mogą państwo zapisać się na wykonanie dowolnej usługi w lokalu lub odbycie szkolenia. Szacowany czas wizyty, godziny otwarcia i kontakt do placówki – wszystko w jednym miejscu.

Listę usług i cennik znajdą państwo pod tym adresem TUTAJ.

Cennik i regulamin przystąpienia do szkolenia znajduje się tutaj TUTAJ.

Marta Hura Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowe
Adres: Boenigka 27/202, Olsztyn
Zadzwoń: 505 132 950
Napisz: [email protected]
Strona na Facebooku

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs