fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Pierwszy turecki tramwaj dla Olsztyna już na szynach. Zobacz filmik

reklama

Pierwszy turecki tramwaj dla Olsztyna zbudowany. Panorama przeszła wstępne testy i w przyszłym tygodniu zacznie długą podróż z Bursy do Olsztyna.

Według tureckiego producenta, firmy Durmazlar, transport na lawecie może potrwać nawet około trzech tygodni. Panorama na jazdy homologacyjne dotrze do stolicy Warmii i Mazur w drugiej połowie lutego.
Jest już gotowy pierwszy, wyprodukowany w Turcji, tramwaj dla Olsztyna. Panorama, bo taka jest jego nazwa, w przyszłym tygodniu zostanie załadowana na lawetę. Podróż do Olsztyna może potrwać nawet trzy tygodnie. Później Panorama przejdzie testy homologacyjne. – poinformował nas rzecznik MPK Cezary Stankiewicz.

Przeczytaj także:

reklama

reklama
źródłoMPK Olsztyn

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: