fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 4 grudnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Olsztyn po raz drugi gospodarzem Grand Slamu?

Wiadomości Olsztyn po raz drugi gospodarzem Grand Slamu?

Wszystko wskazuje na to, że wielka siatkówka w przyszłym roku ponownie zawita do stolicy Warmii i Mazur. 

Pierwsza edycja cyklu World Tour w siatkówce plażowej okazała się sukcesem – powiedział Paweł Papke, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej – i dlatego oczywistością było podjęcie decyzji o tym, by w przyszłym roku wrócić do Olsztyna. Jesteśmy już po wstępnych rozmowach zarówno z władzami miasta, jak i z władzami województwa. 

Tegoroczna edycja pokazała, że była to niesamowita promocja dla naszego miasta, na skalę nie tylko polską, ale światową – podkreśla prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Dlatego nie  ukrywam, że nasz apetyt jest dużo większy. Chcemy, by Grand Slam na stałe zagościł w kalendarzu olsztyńskich imprez sportowych.

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 przyciągnął do naszego miasta tysiące kibiców, a jeszcze więcej śledziło rozgrywki przed telewizorami. Mecze były transmitowane do 80 krajów na świecie.

To było siedem miesięcy ciężkiej pracy – tak o przygotowaniach mówił Jerzy Litwiński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. – Oczywiście dziś mamy już większe doświadczenie. Wiemy, co trzeba usprawnić, a co zmienić. I dlatego już w grudniu moglibyśmy zacząć prace nad kolejnym turniejem – dodaje szef OSiR-u.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

7-letni Bruno z Olsztyna walczy z rakiem. Nie ma wiele czasu

Bruno Pressler-Wigura z Olsztyna toczy swoją trzecią walkę z nowotworem. Stosowana do tej pory chemioterapia nie przyniosła efektów. Link do zbiórki: www.siepomaga.pl/bruno Bruno to 7-latek z...

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x