fbpx
22 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Narodowy Dzień Sportu

OlsztynNarodowy Dzień Sportu

Jeśli chcesz wziąć udział w treningach prowadzonych przez wybitnych polskich sportowców. Zarejestruj się już dziś na www.narodowydziensportu.pl i 14 czerwca świętuj Narodowy Dzień Sportu. 

reklama

To już druga edycja tego ogólnopolskiego projektu, którego celem jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w różnych dyscyplinach sportowych.

W drugą sobotę czerwca w naszym  mieście będzie można bezpłatnie wziąć udział m.in. w zajęciach pływania w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, zajęciach fitness, treningach na siłowni Planety Formy czy rozgrywkach sportowych na boiskach Orlika. Ponadto na olsztynian czeka rejs smoczymi łodziami po jeziorze Ukiel oraz rodzinne zawody w ramach Biegowego Pucharu Olsztyna.

reklama

Ambasadorami Narodowego Dnia Sportu, którzy poprowadzą treningi będą m.in.: wielokrotna mistrzyni Europy i świata w kick-boxingu i boksie Iwona Guzowska, mistrz olimpijski w skoku wzwyż Jacek Wszoła oraz zapaśnik Andrzej Supron. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie – www.narodowydziensportu.pl/wydarzenia-14-czerwca-2014/olsztyn/. Organizatorami akcji są: Fundacja Zwalcz Nudę we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

zym

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia