fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

8.5 C
Olsztyn
czwartek, 9 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Auto zepsuło się na środku wielkiego skrzyżowania. W środku trójka dzieci

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

Policjanci z grupy SPEED w trakcie patrolu ulicami Olsztyna zauważyli auto, które uległo awarii. Pech chciał, że samochód zepsuł się na środku ruchliwego skrzyżowania i w dodatku na przejeździe tramwajowym. Funkcjonariusze pomogli zepchnąć uszkodzony samochód, zabezpieczając całą „akcję” przed wystąpieniem ewentualnych zagrożeń.

Zadaniem policjantów z grupy SPEED jest reagowanie na wszelkie przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym. Na co dzień patrolują drogi Warmii i Mazur, dbając o bezpieczeństwo podróżujących pojazdami, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego. Jak wszyscy policjanci reagują też na każde zdarzenie, które może być potencjalnie niebezpieczne lub tam, gdzie potrzebna może być zwyczajna ludzka pomoc. Tak też było i tym razem.

reklama

W niedzielę (12.01.2020) asp. Dariusz Grunwald oraz mł. asp. Łukasz Piórkowski patrolowali ulice Olsztyna, dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Jadąc ul. Pstrowskiego zauważyli, że jedno z aut zatrzymało się na przejeździe tramwajowym, a z jego środka zaczęła wysiadać rodzina. W pojeździe znajdowało się małżeństwo wraz z trójką dzieci. Ponieważ sytuacja wyglądała na potencjalnie niebezpieczną, postanowili interweniować. Po chwili okazało się, że unieruchomione auto odmówiło właścicielowi posłuszeństwa. Funkcjonariusze postanowili pomóc. Jeden z policjantów, kierując służbowym pojazdem zabezpieczał zjazd auta z awarią ze skrzyżowania, a drugi pomagał kierującemu zepchnąć auto w bezpieczne miejsce. Parę chwil po zepchnięciu auta torowiskiem przejechał tramwaj. Dzięki pomocy policjantom udało uniknąć się niebezpiecznej sytuacji.

reklama
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs