fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Napad na placówkę bankową pod Mrągowem

We wtorek po południu doszło do napadu na placówkę bankową w Pieckach  – poinformowała policja. Śledczy nie podają jaką kwotę zrabowano.

Jak poinformowała asp. Dorota Kulig z mrągowskiej policji, do placówki bankowej w Pieckach wszedł mężczyzna, który zażądał od pracowników wydania pieniędzy. Kiedy je otrzymał, uciekł w nieznanym kierunku.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że mógł być zamaskowany i mieć przy sobie przedmiot przypominający broń, ale jest to weryfikowane” – zaznaczyła policjantka.

Według niej, być może w zdarzeniu brało udział dwóch mężczyzn, bo wspólnik sprawcy mógł czekać na zewnątrz. Policja nie informuje, jaką kwotę zrabowano.

Funkcjonariusze prowadzą jeszcze na miejscu czynności śledcze, zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków napadu. Dotychczas nie zatrzymano sprawców tego przestępstwa.

Do podobnego napadu doszło w tym samym banku w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas dwaj zamaskowani sprawcy zastraszyli kasjerki przedmiotem przypominającym broń, zabrali gotówkę i uciekli samochodem. Pomimo zarządzenia policyjnych blokad na drogach, przestępców nie udało się zatrzymać.

ŹródłoPAP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...