Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
środa, 22 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Napad na placówkę bankową pod Mrągowem

reklama

We wtorek po południu doszło do napadu na placówkę bankową w Pieckach  – poinformowała policja. Śledczy nie podają jaką kwotę zrabowano.

Jak poinformowała asp. Dorota Kulig z mrągowskiej policji, do placówki bankowej w Pieckach wszedł mężczyzna, który zażądał od pracowników wydania pieniędzy. Kiedy je otrzymał, uciekł w nieznanym kierunku.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że mógł być zamaskowany i mieć przy sobie przedmiot przypominający broń, ale jest to weryfikowane” – zaznaczyła policjantka.

reklama

Według niej, być może w zdarzeniu brało udział dwóch mężczyzn, bo wspólnik sprawcy mógł czekać na zewnątrz. Policja nie informuje, jaką kwotę zrabowano.

Funkcjonariusze prowadzą jeszcze na miejscu czynności śledcze, zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków napadu. Dotychczas nie zatrzymano sprawców tego przestępstwa.

Do podobnego napadu doszło w tym samym banku w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas dwaj zamaskowani sprawcy zastraszyli kasjerki przedmiotem przypominającym broń, zabrali gotówkę i uciekli samochodem. Pomimo zarządzenia policyjnych blokad na drogach, przestępców nie udało się zatrzymać.

reklama

styczeń, 2020

26STY08:00PitBike - Tor Kormoran Vol.2Kormoran Tor Kartingowy, Sprzętowa 6

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X